Хотите добавлять новости на сайт? Создайте свой аккаунт или войдите. Создать аккаунт

Ось так і сюрприз?!

Просмотры: 403 Комментарии: 0

– Привіт.
– Привіт.
– Ти чудово виглядаєш!
– Справді?!
– Ти завжди чудово виглядаєш!
– Дякую. Ти теж.
– Що я?
– Гарний… – червоніючи промовила вона, хоча це була чиста правда, але вона ніколи не вміла робити компліменти чоловікам, особливо таким незвичайним як він.
Він і справді був дуже гарним, не тільки сьогодні, а й завжди. Високий, стрункий, сильний, розумний, надійний, чутливий та коханий, коханий нею. І ніколи не мало значення чи він був у дорогому смокінгу, чи в своїх потертих джинсах. З іншого боку люди, яких ми кохаємо, завжди гарні, а вона його кохала без тями.
– Ти що-небудь бажаєш?
– Ще не вирішила. А ти що хочеш?
– Я вже вирішив, але не тут. – Яскраві вогники бажання засвітилися в його темних очах і він прошепотів. – Я хочу тебе.
Вона знову почервоніла, але їй було дуже приємно це чути.
– Вже вирішили, що замовите? – запитав офіціант.
– Так. Будь-ласка, принесіть пляшку найкращого шампанського та два келихи.
– Шампанського? – здивовано запитала вона.
– Так кохана!
“Кохана, кохана, кохана!” – бриніло в її голові, а очі засяяли від щастя.
– Ми щось святкуємо?
– Так.
– А що?
– Це сюрприз!
– Який сюрприз?!
– Мія! Прокидайся! Мія! – старанно та завзято будила подругу Фелі.
– Що? Де Я? Коханий?
– Мія! Та що це з тобою? – не вгамовувалась Фелі.
Мія зняла свою рожеву пов’язку з очей і сіла. Вона остаточно прокинулась.
– Ось так і сюрприз?! – сумно подумала Мія.

З самого ранку Мія була в полоні сну. Вона так хотіла, щоб все це відбулося в житті, а не в її фантазіях, підсвідомості. Вона заплющила очі і вона вже не відрізняє, де дійсність, а де мрія.
Ось чорна гарна іномарка під’їхала до гарної сучасної будівлі. Мія сьогодні вдягла гарну довгу рожеву сукню, яка дуже влучно підкреслювало усі її принади та не приховувало недоліки, бо в неї їх не було. Він в елегантному чорному костюмі та в своїх улюблених кедах, не все ж буває ідеальним, відчиняє дверцята та обережно подає їй свою руку. Вони разом тримаючись за руки, проходять у зал розкішного ресторану. Всі заздрісно та з захопленням дивляться на них, вони така гарна пара. Він веде її до найкращого столику. Вона трохи хвилюється, та ні, не трохи, а дуже! Він теж хвилюється, але як завжди бере ситуацію в свої руки та промовляє:
– Привіт.
– Привіт. – відповідає Мія, щасливо всміхаючись.
– Колучі! Що це з Вами! Який “привіт”! – чує Мія неприємний, навіть можна сказати, огидний голос Кармен, змішаний з сміхом однокласників.
Мія розплющує очі і бачить, що розкішний ресторан зник, а вона сидіть в класі на уроці літератури.
– Ось так і сюрприз?! – іронічно подумала Мія.

Мія сиділа в шкільному кафе. На жаль чи на щастя вона сиділа сама. Вона анітрохи не хвилювалася за отриману на літературі двійку, а ні за дивне відношення друзів. Вони сьогодні якось дивно себе поводили, весь час запитували в неї, що з нею; як вона себе почувається? Дивні?! Вони, що ніколи не мріють? ЇЇ навіть не хвилювало, що вона сьогодні пропустить останню колекцію батька, та що її улюблена нова спідниця від Армані зіпсована .Їй все було байдуже – вона мріяла. Лало приніс склянку її улюбленого малокалорійного помаранчевого соку. Вона ввічливо подякувала. І ось потрібно була лише крихта уяви і помаранчевий сік перетворюється в шампанське, а
Вона бачить його. Він так близько, здається, що ось протягнеш руку і доторкнешся до нього. Він лагідно всміхається своєю особливою чарівною усмішкою. Вона чує його незрівняний голос, в якому відчувається стурбованість:
– Мія, що з тобою?
– Нічого! Я просто чекаю на твій сюрприз!
– Який сюрприз? – здивовано питає він, але вона розуміє, що це лише гра, щоб більш зацікавити її.
Вона, не приховуючи своє кохання, захоплено дивиться на нього. Як добре, що можна не грати, не вдавати байдужість, не приховувати таке велике кохання.
– Ману, я ж тобі говорила, що я тебе дуже кохаю?
– Ні! – здивовано відповідає він, але його очі засяяли від щастя. – А ти знаєш, що я тебе дуже кохаю?
– Так, але ти так добре це приховуєш, що іноді мені здається, що…
Але палкий поцілунок не дав їй договорити. Вони довго та пристрасно цілувались, не помічаючи нікого і нічого. І жертвою їх пристрасті стала склянка помаранчевого соку, яка так недоречно стояла на столі. Вона розбилася, але вони цього навіть не відчули. А Лало лише подумав: ” Це на щастя!”
– Ось так і сюрприз?! – весело подумає Мія, коли дізнається, що це був не сон, а дійсність. І що вона знову зі своїм коханим, завдяки чудовій мрії…

by Angel of life

Blood snow

Открыть
412
0

Мишель

Открыть
471
0
У вас нет доступа к комментариям